Hoşgeldiniz Bugün 27 Temmuz 2016
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Nazilli Fenerbahçe Futbol Okulu Ege Bölge Turnuvasında
17 Haziran 2013, 10:57

Nazilli Fenerbahçe Futbol Okulu Ege Bölge Turnuvasında

Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol Okullarının katılacağı Ege Bölgesi 1. Serkan Acar Futbol Turnuvası, 15-22 Haziran tarihleri arasında İzmir'in Torbalı İlçesinde Torbalı Şehir Stadında yapılıyor.

 

Nazar Haber/Fenerbahçe Spor  Kulübü  Futbol Okullarının katılacağı Ege Bölgesi 1. Serkan Acar Futbol Turnuvası, 15-22 Haziran tarihleri arasında İzmir’in Torbalı İlçesinde Torbalı Şehir Stadında yapılıyor. Turnuvaya İzmir'den, Üçyol, Gaziemir, Buca, Bornova, Karşıyaka ve Torbalı olmak üzere 6 ilçe, İzmir dışından da Afyon, Antalya, Bandırma, Bursa, Edremit ve Nazilli Olmak üzere toplam 12 bölgenin futbol okulları katılıyor. Turnuvada 7 ayrı yaş kategorisinde 75 takımın mücadele edeceğini ifade eden Nazilli Fenerbahçe Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Süleyman Kabasakal, "990 futbol okulu öğrencisinin katılacağı bölge turnuvasından Nazilli olarak iyi bir derece ile dönmek istiyoruz" dedi.

 

Turnuvalarda geleceğin takımları seçiliyor...

 

Nazilli Fenerbahçe Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Süleyman Kabasakal, Ege Bölge Turnuvası ile ilgili yaptığı açıklamada, "Futbol okulumuzda eğitim gören  110 sporcumuzla bu turnuvaya katılmaktayız. 6 aylık kısa bir dönem içerisinde çok ciddi sporcu sayısına ulaştık. 7-14 yaş arasında futbol okulumuzda çok yetenekli sporcularımız bulunmakta ve bu turnuva onlar için bir vitrin olacak. Fenerbahçe alt yapı antrenörlerinin de bulunacağı turnuvada sporcularımızla ilgili periyodik raporlarımızı da sunacağız. Kulübümüz Fenerbahçe’nin bu tür organizasyonları yapmasının nedeni, geleceğin takımlarını küçük yaş gruplarından itibaren oluşturmaktır."

 

Fenerbahçe Altyapı Koordinatörü Şenol Çorlu, daha önce İstanbul’da yaptığı toplantıda özellikle bu noktanın altını çizdiğini ifade eden Kabasakal, "Fenerbahçe Futbol alt yapı koordinatörlüğü ile çok iyi iletişimimiz var. Bunun yanında, Futbol okulu olarak Nazilli’de kulüpleşmekteyiz. Nazilli Fener Spor Kulübünü kurduktan sonra bünyemizde bulunan sporculardan takımlar oluşturduk. Bu takımlarla müsabaka tecrübemizi ve özgüvenimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle gelecek yıl küçük yaş gruplarında Nazilli Fener Spor olarak müsabakalara katılacağız." Her yetenekli sporcunun futbol öğrenimini eğitim yönünden bilinçli ve doğru yerlerde alması gerektiğinin altını çizen kabasakal, "Bunu çok iyi gören veliler Nazilli Fenerbahçe futbol okulunu tercih ediyor. Bu yetenekli genç sporcularımızı  en iyi şekilde eğiterek Türk sporuna ve Fenerbahçe'mize kazandırmak temel hedefimizdir" dedi.Bu haber 1111 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg   
 • RSS
 • Diğer Haberler  Abdullah KAVLAK Abdullah KAVLAK
  Kuyumcu hassasiyeti
  Aliİhsan Dilmen Aliİhsan Dilmen
  MEYDANLARDAN MESAJ VAR!!!
  M.KIZILASLAN M.KIZILASLAN
  YAZIKLAR OLSUN
  İBRAHİM KAPLAN İBRAHİM KAPLAN
  NEREYE BAKIYOR BU ADAM?
  Tahir ERCAN Tahir ERCAN
  HER İSTEDİĞİMİZ OLSAYDI BİZ NE YAPACAKTIK?
  Murat GÜN Murat GÜN
  GERÇEK SERVET
  Mehmet Demirci Mehmet Demirci
  AİLELERİMİZDE HUZUR VE SAADET DUASI
  Mehmet Çelik Mehmet Çelik
  Allah (c.c) İçin Birbirini Sevmek
  Ali BAKIRCI Ali BAKIRCI
  KİTAP SAYGISI
  Mehmet GEBENÇ Mehmet GEBENÇ
  "Sayın NAHİT MENTEŞE BİR TÜRKİYE MARKASIDIR!..."

  GÜNCEL AYDIN HABERLERİ

  prev
  1 / 10
  next